Työntekijät


Hervanta

Jaakko Pulkkinen, nuorisotyönohjaaja jaakko.pulkkinen@evl.fi p. 050 574 4927
Pusa_Maria
Maria Pusa, nuorisotyönohjaaja maria.pusa@evl.fi p. 050 550 4145

Härmälä

Niemi AnneKatriina
Anne-Katriina Niemi, nuorisotyönohjaaja Kouluikäiset anne-katriina.niemi@evl.fi p. 050 308 3263
Jaakko Pulkkinen, nuorisotyönohjaaja jaakko.pulkkinen@evl.fi p. 050 574 4927

Viinikka

Kosonen Jussi
Jussi Kosonen, nuorisotyönohjaaja Tyttö- ja poikatyö jussi.kosonen@evl.fi p. 050 303 3478
Vuorenmaa Essi
Essi Vuorenmaa, nuorisotyönohjaaja essi.vuorenmaa@evl.fi p. 040 804 8293

Vuores

Juho Suihkonen, nuorisotyönohjaaja
juho.suihkonen@evl.fi
p. 0408048486

Partiotyö

Blom Maikku
Maikku Blom, partiotyöntekijä maikku.blom@evl.fi p. 050 327 6358

Nuorisotyön johtava

Salonen Kimmo
Kimmo Salonen, johtava nuorisotyönohjaaja kimmo.salonen@evl.fi p. 050 357 8489

Nuoret

Maria Pusa, nuorisotyönohjaaja
maria.pusa@evl.fi
p. 050 550 4145
Päivi Ranta, nuorisotyönohjaaja
Nuorisotyö ja nuoret aikuiset
paivi.ranta@evl.fi
p. 050 313 8640

Nuorisopastori

Severi Laakso, seurakuntapastori
nuorisopappi
severi.laakso@evl.fi
p. 040 804 8503