_C7A1641

Me teemme Tampereen seurakuntien 10-leiriä


Arppe-Peramaki_Kati
Kati Arppe-Perämäki, nuorisotyönohjaaja kouluikäistentyö ja partiotyö p. 040 8048 743
Emmi Erkkilä, nuorisotyönohjaaja Kouluikäiset (Hyhky, Epilä) emmi.erkkila@evl.fi p. 0408048630
Joukainen Peter
Peter Joukainen, nuorisomuusikko peter.joukainen@evl.fi p. 040 804 8290
Karvala Kaija
Kaija Karvala, kasvatustyön pastori, vs. (rippikoulupastori) kaija.karvala@evl.fi p. 040 533 8542
Koivumaki Hanna
Hanna Koivumäki, viestintäsihteeri hanna.koivumaki@evl.fi p. 040 804 8280
Kosonen Jussi
Jussi Kosonen, nuorisotyönohjaaja Tyttö- ja poikatyö jussi.kosonen@evl.fi p. 050 303 3478
Soila Muurikainen, kurssi- ja leirikeskuspalveluiden johtava esimies soila.muurikainen@evl.fi p. 040 804 8380
Virve_Nokkonen
Virve Nokkonen, nuorisotyönohjaaja Kouluikäiset (Pispala, Tahmela, Rahola, Kalkku) virve.nokkonen@evl.fi p. 050 320 9261
Mikkola Nina
Nina Rantala, nuorisotyönohjaaja Kouluikäiset tytöt&pojat 7-14v. Partiotyö Messukylän Metsätytöt ja Metsäpojat nina.mikkola@evl.fi p. 050 543 9177
Salonen Kimmo
Kimmo Salonen, johtava nuorisotyönohjaaja kimmo.salonen@evl.fi p. 050 357 8489
Juho Suihkonen, nuorisotyönohjaaja juho.suihkonen@evl.fi p. 0408048486
Taipalus Paula
Paula Taipalus, nuorisotyönohjaaja Kouluikäistentyö ja partiotyö paula.taipalus@evl.fi p. 050 313 1474
Tuomela Eerika
Eerika Tuomela, nuorisotyönohjaaja Kouluikäiset tytöt&pojat 7-14v Aitolahti Partiotyö (yleiset asiat sekä lippukunnat Kaukapartio ja Niihaman Saukot) eerika.tuomela@evl.fi p. 040 804 8631
Vuorenmaa Essi
Essi Vuorenmaa, nuorisotyönohjaaja essi.vuorenmaa@evl.fi p. 040 804 8293